Interiér RD

 

Stávající interiér domu z roku 1989 již nevyhovoval potřebám a vkusu klienta. Zadáním bylo do obývacího pokoje osadit krbovou vložku a vyměnit kuchyňskou linku.
Nosnou ideou návrhu bylo propojení prostoru obýváku a nevyužité předimenzované chodby. Díky rozšíření obývacího pokoje bylo možné přesunout nevyhovující a stísněné umístění kuchyňského stolu do původního obýváku. Původní schodiště z přízemí do patra se díky spojení chodby s obývákem stalo součástí hlavního obytného prostoru, který se volně prolíná ze schodiště přes obývák a jídelnu do kuchyně. Navazující klidová zóna s pokoji je odělena posuvnými dveřmi.

Interiér je laděn do jemných odstínú smetanové a světlě šedé s červenými akcenty stěn a závěsů. Dřevěný obklad schodiště byl přebroušen a zachován, nové plné zábradlí vytváří pohledová záda velkoplošné TV. Podlaha je navržena z přírodního linolea, obklady stěn a nábytek jsou realizovány na míru v kombinaci bílého laku a dýhy wenge. U kuchyňské linky je použit skleněný velkoformátový červený obklad.

Komentáře jsou uzavřeny